KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15728127
nr 1572 8127
Fritz Sjöström
(1923-1996), Sverige
"Kraftverket", monogramsignerad, daterad -56. Blandteknik, bildmått: 20x42 cm, yttermått inklusive ram: 41x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:34:55
18/10 17:22:32
Fritz Sjöström
Läs mer om Fritz Sjöström